Kialakult a BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna középdöntője

2017. december. 18., 10:19   |    

Kialakult a BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna középdöntője

A korábban már továbbjutó Airnergyt FC-t, Erdért SE-t és Piramist, december 16-án a Pestszentimrei SK és a 43.sz. Építők SK, december 17-én pedig az 1908 SZAC KSE, a Testvériség SE és a MUN SE követte a BLSZ Téli Felnőtt Teremtorna Középdöntőjébe!

 

 

A csoport

  1. Airnergy FC 9 pont
  2. Zuglói Kinizsi SE 6 pont
  3. Csabagyőngye SE 3 pont
  4. Palota SE 0 pont.

 

Továbbjutott: Airnergy FC

 

Az Airnergy vitte a prímet a BLSZ Felnőtt Teremtorna A csoportjában, a BLSZ IV-es csapat mind technikailag, mind pedig csapatösszhangban a csoport többi szereplője fölé nőtt.

 

B csoport

  1.  Bp. Erdért 7 pont
  2.  Piramis SE 5 pont
  3.  BÜSKE 4 pont
  4.  THSE-Szabadkikötő II. 0 pont

 

Továbbjutott: Erdért, Piramis

 Az Erdért magabiztosan jutott tovább a középdöntőbe, a Piramis viszont óriásit küzdött azért, hogy januárban is szerepelhessen a teremtornán.

 

 

C csoport

 

  1. Nimród 7 pont
  2. MLTC 7 pont
  3. Budatétény SE 3 pont
  4. Róna SC 0 pont

 

A Nimród volt a legmeggyőzőbb a C csoportban, a lépést vele csak a BLSZ3-ban is remekül szereplő MLTC tudta vele tartani. Közös meccsük döntetlent hozott.

 

 

D csoport

 

  1. Pestszentimre 9 pont
  2. 43.sz.Építők SK 6 pont
  3. Hidegkúti SC 3 pont
  4. Csep-Gól FC SE 0 pont

 

A Pestszentimre fiatal játékosai valósággal ficánkoltak a BMTE Sportcsarnokában, magabiztosan nyerték csoportjukat és jutottak tovább. Az elmúlt 2 év bajnoka a második helyen tudta biztosítani januári szereplését, amelyet a Hidegkút kis híján megakadályozott.

 

E csoport

 

  1. 1908 SZAC KSE 6 pont
  2. Testvériség SE 6 pont
  3. MUN SE 6 pont
  4. TF SE II. 0 pont

 

Az E csoport első mérkőzését a SZAC és a Testvériség játszotta, kiemelkedő csata volt, amelyen a Pestszentlőrinci csapat nyert. A MUN SE a következő találkozón jól szállt be a csoportmeccsekbe, és legyőzte Gálvölgyi Istvánékat, ezzel elkezdve a körbeverést. A TF SE II ezúttal nem tudott labdába rúgni ebben a remek mezőnyben. A három 6 pontos csapat a középdöntőbe jutott.

 

F csoport

 

  1. Kelen SC 9 pont
  2. Szent Pál Akadémia 6 pont
  3. 1908 SZAC KSE U19 3 pont
  4. BVSC-Zugló 0 pont

 

A Kelen 16 gólt lőtt és csak 4-et kapott, legszorosabb meccsét a vele továbbjutó Szent Pál Akadémiával játszotta, amelyet 5-3-ra vert meg! A végig nagyot küzdő SZAC U19, megverte a BVSC csapatát a végén, de ez a középdöntőhöz kevés volt.

 

 

 Középdöntő

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

 1.CSOPORT:

 

  • D csoport 1. helyezettje: Pestszentimre SK
  • E csoport 2. helyezettje: Testvériség SE
  • B csoport 1. helyezettje: Bp. Erdért SE
  • C csoport 2. helyezettje: MLTC

 

Csoportmérkőzések:     2018. január 06. (szombat)

    

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

09:00

Pestszentimrei SK

Testvériség SE

 

2.

09:35

Bp. Erdért SE

MLTC

 

3.

10:10

Testvériség SE

Bp. Erdért SE

 

4.

10:45

MLTC

Pestszentimrei SK

 

5.

11:20

Pestszentimrei SK

Bp. Erdért SE

 

6.

11:55

Testvériség SE

MLTC

 

 

2.CSOPORT:

 

  • E csoport 1. helyezettje: 1908 SZAC KSE
  • F csoport 2. helyezettje: Szent Pál Akadémia FC
  • C csoport 1. helyezettje: Nimród SE
  • B csoport 2. helyezettje: Piramis SE

 

Csoportmérkőzések:     2018. január 06. (szombat)                   

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

13:00

1908 SZAC KSE

Szent Pál Akadémia FC

 

2.

13:35

Nimród

Piramis SE

 

3.

14:10

Szent Pál Akadémia FC

Nimród

 

4.

14:45

Piramis SE

1908 SZAC KSE

 

5.

15:20

1908 SAC KSE

Nimród

 

6.

15:55

Szent Pál Akadémia FC

Piramis SE

 

 

 

 3.CSOPORT:

  • F csoport 1. helyezettje:  Kelen SC
  • D csoport 2. helyezettje: 43.sz.Építők SK
  • A csoport 1. helyezettje  Airnergy FC
  • D, E, F csoport jobbik 3. helyezettje: MUN SE

     

 

Csoportmérkőzések:     2018. január 06. (szombat)

                            

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

17:00

Kelen SC

43.sz. Építők SK

 

2.

17:35

Airnergy FC

MUN SE

 

3.

18:10

43.sz. Építők SK

Airnergy FC

 

4.

18:45

MUN SE

Kelen SC

 

5.

19:20

Kelen SC

Airnergy FC

 

6.

19:55

43.sz.Építők SK

MUN SE

 

 

 

DÖNTŐ

 

Helyszín: Budapest XXII. Ker., Budafok, Promontor u. 89/A (Budafoki Sportcsarnok)

 

Időpont: 2018. január 07. (vasárnap)

 

Résztvevők a közép döntő alapján:

  1. csoport 1 – 2. helyezettje

  2. csoport 1 – 2. helyezettje

  3. csoport 1 – 2. helyezettje

1.-2.-3. csoport kettő legjobb 3.-helyezettje

 

Mérkőzések:

 

  1. I. csoport 2. hely -          III. csoport 2. hely                                         10:00

 

  1. II. csoport 2. hely -          III. csoport 1. hely                                         10:45

 

  1. I. csoport 1. hely -          I - II – III. csoport legjobb 3. hely                 11:30

 

  1. II. csoport 1. hely -          I - II – III. csoport 2. legjobb 3. hely             12:15

 

 

 

  1. 1 – 2 mérkőzés győztese                                                             13:00

 

  1. 3 – 4 mérkőzés győztese                                                              13:45

 

  1. 5 mérkőzés vesztese – 6 mérkőzés vesztese III. helyért                  14:45

 

  1. 5 mérkőzés győztese – 6 mérkőzés győztese I. helyért                     15:45

 

 

Kb. 16:30 Eredményhirdetés!

 

 


Címkék:

További hírek

Általános
Téli átigazolási információk

2018-01-09 16:03:28

Téli átigazolási információk

Téli átigazolási időszak: január 15. – február 14. (éjfél)

Általános
BLSZ Női Téli Teremlabdarúgó Torna - Nevezés

2017-12-07 13:15:28

BLSZ Női Téli Teremlabdarúgó Torna - Nevezés

Már lehet nevezni a BLSZ Női Téli Teremlabdarúgó Tornára.

Általános
Negyedik lett  Budapest felnőtt válogatottja a megyék közti tornán

2017-12-04 14:50:43

Negyedik lett Budapest felnőtt válogatottja a megyék közti tornán

A harmadik helyen záró házigazda Fejér megyével azonos pontszámot ért el a Budapest Válogatott és végül negyedik lett a Dél-Közép Dunántúli Regionális Tornán.

Általános
A Budapest Kupa 3. fordulójának sorsolása

2017-12-04 11:09:51

A Budapest Kupa 3. fordulójának sorsolása

Az MLSZ Budapesti Igazgatóságának Versenybizottsága 2017.11.28-án, kedden 10 órától kisorsolta a Budapest Kupa 3. fordulójának párosításait.

Szponzorok