Általános

A BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna csoportbeosztása és menetrendje

2017. november. 27., 15:02

A BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna csoportbeosztása és menetrendje

Elkészült a BLSZ Téli Felnőtt teremtorna csoportbeosztása és részletes menetrendje! A csoportmérkőzések december 10-én kezdődnek.

Elkészült a BLSZ Téli Felnőtt teremtorna csoportbeosztása és részletes menetrendje! A csoportmérkőzések december 10-én kezdődnek.

 

CSOPORTBEOSZTÁS ÉS IDŐPONTOK

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

A. CSOPORT:

• Airnergy FC
• Palota SE
• Csabagyöngye SE
• Zuglói Kinizsi SE

Csoportmérkőzések: 2017. december 10. (vasárnap)
1. 10:00 Airnergy FC - Palota SE
2. 10:35 Csabagyöngye SE - Zuglói Kinizsi SE
3. 11:10 Palota SE - Csabagyöngye SE
4. 11:45 Zuglói Kinizsi SE - Airnergy FC
5. 12:20 Airnergy FC - Csabagyöngye SE
6. 12:55 Palota SE - Zuglói Kinizsi SE 

B. CSOPORT

• THSE-Szabadkikötő II.
• Piramis SE
• Büske
• Erdért

Csoportmérkőzések: 2017. december 10. (vasárnap)
1. 14:00 THSE-Szabadkikötő - II. Piramis SE
2. 14:35 Büske - Erdért
3. 15:10 Piramis SE - Büske
4. 15:45 Erdért - THSE-Szabadkikötő II.
5. 16:20 THSE-Szabadkikötő II. - Büske
6. 16:55 Piramis SE - Erdért

C. CSOPORT

• MLTC
• Nimród SE
• Budatétény
• Róna SC

Csoportmérkőzések: 2017. december 16. (szombat)

Időpont Mérkőző felek Eredmény
1. 10:00 MLTC - Nimród SE
2. 10:35 Budatétény - Róna SC
3. 11:10 Nimród SE - Budatétény
4. 11:45 Róna SC - MLTC
5. 12:20 MLTC - Budatétény
6. 12:55 Nimród SE - Róna SC

D. CSOPORT

• 43. Sz. Építők SK
• Csep-Gól FC SE
• Pestszentimrei SK II.
• Hidegkút SC

Csoportmérkőzések: 2017. december 16. (szombat)
1. 14:00 43. Sz. Építők SK - Csep-Gól FC SE
2. 14:35 Pestszentimrei SK II. - Hidegkút SC
3. 15:10 Csep-Gól FC SE - Pestszentimrei SK II.
4. 15:45 Hidegkút SC - 43. Sz. Építők SK
5. 16:20 43. Sz. Építők SK - Pestszentimrei SK II.
6. 16:55 Csep-Gól FC SE - Hidegkút SC

E. CSOPORT

• Testvériség SE
• 1908 SZAC
• MUN SE
• TFSE II.

Csoportmérkőzések: 2017. december 17. (vasárnap)
1. 10:00 Testvériség SE - 1908 SZAC
2. 10:35 MUN SE - TFSE II.
3. 11:10 1908 SZAC - MUN SE
4. 11:45 TFSE II. - Testvériség SE
5. 12:20 Testvériség SE - MUN SE
6. 12:55 1908 SZAC - TFSE II.

F. CSOPORT

• Kelen SC
• BVSC-Zugló
• Szent Pál Akadémia - HSE
• 1908 SZAC U19

Csoportmérkőzések: 2017. december 17. (vasárnap)
1. 14:00 Kelen SC - BVSC-Zugló
2. 14:35 Szent Pál Akadémia-HSE - 1908 SZAC U19
3. 15:10 BVSC-Zugló - Szent Pál Akadémia-HSE
4. 15:45 1908 SZAC U19 - Kelen SC
5. 16:20 Kelen SC - Szent Pál Akadémia-HSE
6. 16:55 BVSC-Zugló - 1908 SZAC U19

FELHÍVJUK A CSAPATOK FIGYELMÉT, HOGY FÉL ÓRÁVAL AZ ELSŐ MÉRKŐZÉS KEZDÉSI IDŐPONTJA ELŐTT NYIT KI A SPORTCSARNOK!

Továbbjutás a középdöntőbe:

A csoport 1. helyezett 1 csapat
B, C csoport 1. és 2. helyezett 4 csapat
D, E, F csoport 1., 2. és a jobbik 3. helyezett 7 csapat

 

KÖZÉP DÖNTŐ

 

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

 

  1. CSOPORT:

 

  • D csoport 1. helyezettje
  • E csoport 2. helyezettje
  • B csoport 1. helyezettje
  • C csoport 2. helyezettje

 

Csoportmérkőzések:     2018. január 06. (szombat)

    

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

09:00

D1

E2

 

2.

09:35

B1

C2

 

3.

10:10

E2

B1

 

4.

10:45

C2

D1

 

5.

11:20

D1

B1

 

6.

11:55

E2

C2

 

 

2.CSOPORT:

 

  • E csoport 1. helyezettje
  • F csoport 2. helyezettje
  • C csoport 1. helyezettje
  • B csoport 2. helyezettje

 

Csoportmérkőzések:     2018. január 06. (szombat)

                            

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

13:00

E1

F2

 

2.

13:35

C1

B2

 

3.

14:10

F2

C1

 

4.

14:45

B2

E1

 

5.

15:20

E1

C1

 

6.

15:55

F2

B2

 

 

 

 

3. CSOPORT:

 

  • F csoport 1. helyezettje
  • D csoport 2. helyezettje
  • A csoport 1. helyezettje
  • D, E, F csoport jobbik 3. helyezettje

     

 

Csoportmérkőzések:     2018. január 06. (szombat)

                            

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

17:00

F1

D2

 

2.

17:35

A1

D,E,F legjobb 3.

 

3.

18:10

D2

A1

 

4.

18:45

D,E,F legjobb 3.

F1

 

5.

19:20

F1

A1

 

6.

19:55

D2

D,E,F legjobb 3.

 

 


BLSZ TÉLI FELNŐTT TEREMBAJNOKSÁG

 

 

DÖNTŐ

 

Helyszín: Budapest XXII. Ker., Budafok, Promontor u. 89/A (Budafoki Sportcsarnok)

 

Időpont: 2018. január 07. (vasárnap)

 

Résztvevők a közép döntő alapján:

  1. csoport 1 – 2. helyezettje

  2. csoport 1 – 2. helyezettje

  3. csoport 1 – 2. helyezettje

1.-2.-3. csoport kettő legjobb 3.-helyezettje

 

Mérkőzések:

 

  1. I. csoport 2. hely -          III. csoport 2. hely                                         10:00

 

  1. II. csoport 2. hely -          III. csoport 1. hely                                         10:45

 

  1. I. csoport 1. hely -          I - II – III. csoport legjobb 3. hely                 11:30

 

  1. II. csoport 1. hely -          I - II – III. csoport 2. legjobb 3. hely             12:15

 

 

 

  1. 1 – 2 mérkőzés győztese                                                             13:00

 

  1. 3 – 4 mérkőzés győztese                                                              13:45

 

  1. 5 mérkőzés vesztese – 6 mérkőzés vesztese III. helyért                  14:45

 

  1. 5 mérkőzés győztese – 6 mérkőzés győztese I. helyért                     15:45

 

 

Kb. 16:30 Eredményhirdetés!

 

 

Letölthető dokumentumok


Címkék:

További hírek

Általános
BLSZ Női Téli Teremlabdarúgó Torna - Nevezés

2017-12-07 13:15:28

BLSZ Női Téli Teremlabdarúgó Torna - Nevezés

Már lehet nevezni a BLSZ Női Téli Teremlabdarúgó Tornára.

Általános
Negyedik lett  Budapest felnőtt válogatottja a megyék közti tornán

2017-12-04 14:50:43

Negyedik lett Budapest felnőtt válogatottja a megyék közti tornán

A harmadik helyen záró házigazda Fejér megyével azonos pontszámot ért el a Budapest Válogatott és végül negyedik lett a Dél-Közép Dunántúli Regionális Tornán.

Általános
A Budapest Kupa sorsolása

2017-12-04 11:09:51

A Budapest Kupa sorsolása

Az MLSZ Budapesti Igazgatóságának Versenybizottsága 2017.11.28-án, kedden 10 órától kisorsolta a Budapest Kupa 3. fordulójának párosításait.

Általános
BLSZ JB téli elméleti továbbképzés

2017-11-21 16:11:55

BLSZ JB téli elméleti továbbképzés

A BLSZ JB téli elméleti továbbképzéseit 2018. február 4-én (vasárnap) tartjuk a BLSZ Curia utcai székházában (1053. Budapest, Curia utca 3. - Kapcsos Lajosné terem). A továbbképzés pontos beosztását 2018. január 5-ig kiküldjük.

Szponzorok