A BLSZ Téli Teremtorna menetrendje és eredményei

2018. november. 21., 11:05   |    

A BLSZ Téli Teremtorna menetrendje és eredményei

December 8-án megkezdődtek a BLSZ Felnőtt Téli Teremtorna küzdelmei. A torna mérkőzéseit a Budafoki MTE Sportcsarnokban rendezik.

A csoport

Piramis SE

Csepel UP

Szent Pál Akadémia II

1. FC Skorpió

2018. december 08. (szombat)

10:00 Piramis SE Csepel UP 4-6
10:35 Szent Pál Akadémia II  1. FC Skorpió 4-3
11:10 Csepel UP Szent Pál Akadémia II 2-2
11:45 1. FC Skorpió Piramis SE 6-6
12:20 Csepel UP 1.FC Skorpió 7-2
12:55 Piramis SE Szent Pál Akadémia II 4-13

 

Az A csoport végeredménye:

  1. Szent Pál Akadémia II 7 pont GK: 19-9
  2. Csepel UP SE 7 pont GK: 15-8
  3. 1.FC Skorpió 1 pont  GK: 11-17
  4. Piramis SE 1 pont GK: 14-25

Továbbjutott: Szent Pál Akadémia II, Csepel UP SE

 

B csoport 

Palota SE

Issimo II

Nimród II

Zuglói Kinizsi

2018. december 08. (szombat)

14:00 Palota SE Issimo II 0-7
14:35 Zuglói Kinizsi  Nimród SE II 4-9
15:10 Issimo II Zuglói Kinizsi 11-0
15:45 Nimród II Palota SE 1-4
16:20 Palota SE Zuglói Kinizsi 6-5
16:55 Nimród SE II Issimo II 2-9

 

A B csoport végeredménye:

  1. Issimo II   9 pont GK: 27-2
  2. Palota SE   6 pont GK: 10-13
  3. Nimród II  3 pont  GK: 12-17
  4. Zuglói Kinizsi   pont GK: 9-26

Továbbjutott: Issimo II

C csoport

Airnergy FC
Nimród SE
Issimo SE
BÜSKE

2018. december 09. (vasárnap)

10:00 Airnergy FC Nimród SE 3-3
10:35 Issimo SE BÜSKE 4-6
11:10 Nimród SE Issimo SE 8-1
11:45 BÜSKE Airnergy FC 3-8
12:20 Airnergy FC Issimo SE 7-1
12:55 BÜSKE Nimród SE 0-12

 

  1. Nimród SE   7 pont 23-4
  2. Airnergy FC  7 pont 18-7
  3. Büske  3 pont 9-24
  4. Issimo SE  0 pont  6-21

továbbjutott: Nimród SE, Airnergy FC

 

D csoport

1908 SZAC
Csep-Gól FC
Törökbálinti FC
Hidegkúti SC

2018. december 09. (vasárnap)

14:00 1908 SZAC Csep-Gól FC 5-3
14:35 Törökbálinti FC Hidegkúti SC 2-1
15:10 Csep-Gól FC Törökbálinti FC 2-6
15:45 Hidegkúti SC 1908 SZAC 1-4
16:20 1908 SZAC Törökbálinti FC 4-0
16:55 Csep-Gól FC Hidegkúti SC 10-3

 

  1. 1908 SZAC  9 pont  GK: 13-4
  2. Törökbálinti FC  6 pont  GK: 8-7
  3. Csep-Gól FC  3 pont GK: 15-14
  4. Hidegkúti SC  0 pont  GK: 5-16

továbbjutott: 1908 SZAC, Törökbálinti FC, Csep-Gól FC

 

E csoport

Kelen SC
43.sz.Építők SK
MUN SE
Testvériség SE II

2018. december 16. (vasárnap)

10:00 Kelen SC 43.sz.Építők SK 3-6
10:35 MUN SE Testvériség SE II 4-2
11:10 43.sz.Építők SK MUN SE 16-0
11:45 Testvériség SE II Kelen SC 3-10
12:20 Kelen SC MUN SE 6-3
12:55 Testvériség SE II 43.sz.Építők SK 2-9

 

  1. 43.sz. Építők 9 pont GK: 31-5
  2. Kelen SC 6 pont  GK: 19-12
  3. MUN SE 3 pont  GK: 7-24
  4. Testvériség II 0 pont GK: 7-23

Továbbjutott: 43.sz. Építők, Kelen SC

 

F csoport

Testvériség SE
MLTC
Szent Pál Akadémia HSE
Hidegkút II

2018. december 16. (vasárnap)

14:00 Testvériség SE MLTC 7-2
14:35 Szent Pál Akadémia HSE Hidegkút II 5-3
15:10 MLTC Szent Pál Akadémia HSE 4-3
15:45 Hidegkút II Testvériség SE 2-14
16:20 Testvériség SE Szent Pál Akadémia HSE 11-4
16:55 MLTC Hidegkút II 8-1

 

  1. Testvériség SE 9 pont  GK: 32-8
  2. MLTC 6 pont  GK: 14-11
  3. Szent Pál HSE 3 pont  GK: 12-18
  4. Hidegkúti SC II  0pont  GK: 6-27

Továbbjutott: Testvériség SE, MLTC
 

Továbbjutás a 2019.január 5-i középdöntőbe:

A, B csoport 1. helyezettje és az A és B csoport jobb 2. helyezettje

C csoport 1. és 2. helyezettje

D, E, F csoport 1. és 2. helyezettje és a D, E, F csoport legjobb 3. helyezettje

A középdöntő pontos lebonyolítása a cikk alján letölthető


Letölthető dokumentumok


Címkék:

További hírek

Bajnokság
Véget értek a BLSZ Téli Felnőtt Teremtorna selejtezői

2018-12-17 09:25:04

Véget értek a BLSZ Téli Felnőtt Teremtorna selejtezői

A középdöntővel majd a döntővel folytatódik január 5-én és 6-án a BLSZ Téli Teremtorna.

Bajnokság
Budapesti játékvezetők téli továbbképzése

2018-12-10 13:24:35

Budapesti játékvezetők téli továbbképzése

A BLSZ JB téli elméleti továbbképzéseit 2019. február 10-én (vasárnap) tartjuk a BLSZ Curia utcai székházában (1053. Budapest, Curia utca 3. - Kapcsos Lajosné terem). A továbbképzés pontos beosztását 2019. január 10-ig kiküldjük.

Bajnokság
Kreditpontos képzés

2018-12-04 09:07:39

Kreditpontos képzés

Bajnokság
Öregfiúk, Old Boys, Veterán teremtorna

2018-12-03 15:45:04

Öregfiúk, Old Boys, Veterán teremtorna

Tájékoztató a BLSZ 2018/19 Téli Öregfiúk, Old Boys, Veterán Teremlabdarúgó Tornáról

Szponzorok