A REAC lett a bajnok, az Újpest II. a második, az Ikarus pedig a bronzérmes a BLSZ I-ben!

2018. május. 20., 07:34   |

A REAC lett a 2017/2018-as BLSZI. bajnoka.

A rákospalotaiak a 28. fordulóban pénteken legyőzték a Hegyvidéket 2-0-ra, legnagyobb riválisuk, az Újpest II. pedig szombaton kikapott Pestszentimrén 3-2-re. Ezzel a REAC 7 ponttal vezeti már a tabellát, és előnye behozhatatlanná vált két fordulóval a bajnokság vége előtt.

A második helyen álló Újpest II. csapatát sem tudja már senki beérni, így az ő ezüstérmük is biztossá vált, mit ahogy az Unione ellen győző Ikarus harmadik helyezése is.