BLSZ Női Teremtorna eredmények

2017. január. 20., 11:17   |

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság szervezésében 11 csapat részvételével 2017 január 21-én és 22-én a Budafoki MTE Sportcsarnokában kerül megrendezésre a BLSZ Női Teremtorna. Szombaton a csoportmérkőzések, míg vasárnap a helyosztók és az ünnepélyes díjátadó szerepel a programban.

Ha a tavalyi torna fináléjából indulunk ki, akkor mindenképp érdemes lesz kilátogatni Budafokra: A döntőt akkor a Csepel és a Metis játszotta. A csapatok nyílt futballal, mindent megtettek a végső sikerért, azonban míg a Csepel csak helyzetekig jutott, addig a Metis Juhász Andrea, és Kalász Kitti révén 2-0-s előnyre tett szert a félidő feléig. A Csepel hiába támadott keményen a második játékrészben, Farkas Mónika góljával csak az utolsó fél percben tudott szépíteni, így a Metis lett a 2016-os BLSZ Női Teremtorna győztese! "   Vajon ki lesz idén a legjobb?

DÖNTŐ

Helyszín: Budapest XXII. Ker., Budafok, Promontor u. (Budafoki Sportcsarnok) Időpont: 2017. január 22. (vasárnap) Résztvevők a csoportmérkőzések alapján:
  1. csoport 1 – 4. helyezettje (csoportlétszámtól függetlenül)
  2. csoport 1 – 4. helyezettje (csoportlétszámtól függetlenül)
Mérkőzések:
  1. I. csoport 1. hely             -              II.  csop. 3. hely                 09:00          Fortuna - Future Stars  5-0
  2. II. csoport 1. hely            -              I.    csop. 3. hely                09:25           Környe - Kelen Fehér  2-1
  3. II. csoport 4. hely            -              I. csoport 2. hely               09:50          BVSC- Metis   1-6
  4.  I. csoport 4. hely            -              II.  csoport 2. hely              10:15         Vasas - Metis II   0-1

1.  1. mérk vesztes – 2 mérk. vesztes    Future Stars - Kelen   1-2
  2.  1. mérk győztes –2 mérk győztese (elődöntő)      Fortuna - Környe  2-2 büntetőkkel: 2-3
  3.  3. mérk vesztese – 4 mérk vesztese      BVSC - Vasas Kubala  1-3
  4.  3 mérk győztese – 4 mérk győztese (elődöntő)    Metis I. - Metis II. 3-2
  1. Future Stars – BVSC  (7. 8. helyért)      3-2
  2. Kelen Fehér – Vasas (5., 6. helyért)    1-0

5-8. helyezés Eredményhirdetés

1.  Fortuna  – Metis II(3. helyért)   2-2 büntetőkkel: 2-3
  2. Környe - Metis (Döntő)    0-4

Kb. 14:40 Eredményhirdetés! (1-4. helyezés)