Bajnokság

Elérhető az Öregfiúk, Old Boys és Veterán Teremtorna döntőjének menetrendje

2018. január. 19., 15:08   |   nyomtatás

Elérhető az Öregfiúk, Old Boys és Veterán Teremtorna döntőjének menetrendje

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság az előző évhez hasonlóan ismét mindhárom Öregfiúk-korosztályban megrendezi a Téli Teremtornát. A csoportmérkőzések után kialakult a döntő nap menetrendje.

 

Öregfiúk:

CSOPORTBEOSZTÁS ÉS IDŐPONTOK

 

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

 

A CSOPORT:

 

  • PÉNZÜGYŐR SE
  • TREND CSEPEL
  • 43 SZ. ÉPÍTŐK
  • DUNAHARASZTI MTK

 

Csoportmérkőzések:     2018. február 04. (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

12:00

PÉNZÜGYŐR SE

43 SZ. ÉPÍTŐK

 5-1

2.

12:25

TREND CSEPEL

DUNAHARASZTI MTK

 3-3

3.

12:50

43 SZ. ÉPÍTŐK

TREND CSEPEL

 2-3

4.

13:15

DUNAHARASZTI MTK

PÉNZÜGYŐR SE

 1-1

5.

13:40

43 SZ. ÉPÍTŐK

DUNAHARASZTI MTK

 2-4

6.

14:05

PÉNZÜGYŐR SE

TREND CSEPEL

 3-4

 

Az A csoport végeredménye:

  1. Trend Csepel 7 pont
  2. Dunaharaszti 5 pont
  3. Pénzügyőr SE 4 pont
  4. 43.sz. Építők 0 pont

 

B CSOPORT:

 

  • BUDAFOKI LC
  • HALÁSZTELEK FC
  • GAMMA LSE
  • BUDATÉTÉNY SE

 

Csoportmérkőzések:     2018. február 04. (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

15:00

BUDAFOKI LC

GAMMA LSE

 5-3

2.

15:25

HALÁSZTELEK FC

BUDATÉTÉNY SE

 8-2

3.

15:50

GAMMA LSE

HALÁSZTELEK FC

 2-8

4.

16:15

BUDATÉTÉNY SE

BUDAFOKI LC

 1-5

5.

16:40

GAMMA LSE

BUDATÉTÉNY SE

 4-1

6.

17:05

BUDAFOKI LC

HALÁSZTELEK FC

 4-3

 

    A B csoport végeredménye: 

  1. Budafoki LC 9 pont 14-7
  2. Halásztelek 6 pont 19-8
  3. Gamma LSE 3 pont 9-14
  4. Budatétény SE 0 pont 4-17

 

 

C. CSOPORT:

 

  • KELEN SC
  • 1908 SZAC
  • KISE
  • KÁROLI BÖLCSÉSZ

 

Csoportmérkőzések:     2018. február 04. (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

18:00

KELEN SC

KISE

 0-3

2.

18:25

1908 SZAC

KÁROLI BÖLCSÉSZ

 1-1

3.

18:50

KISE

1908 SZAC

 4-2

4.

19:15

KELEN SC

KÁROLI BÖLCSÉSZ

 4-1

5.

19:40

KÁROLI BÖLCSÉSZ

KISE

 4-3

6.

20:05

KELEN SC

1908 SZAC

 5-1

 

 

  1. KISE 6 pont  6-4
  2. Kelen SC  6 pont 5-4
  3. Károli Bölcsész 4 pont  6-8
  4. 1908 SZAC KSE 1 pont  4-10

 

Továbbjutás a döntőbe:

 

A, B,C csoport 1. helyezett és a legjobb 2. helyezett        4 csapat

 

OldBoys korosztály

CSOPORTBEOSZTÁS ÉS IDŐPONTOK

 

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

 

A CSOPORT:

 

  • 1. FC SKORPIÓ
  • PÉNZÜGYŐR SE
  • RÓNA SC
  • PESTSZENTIMREI SK

 

Csoportmérkőzések: 2018.01.28 (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

15:00

RÓNA SC

1.FC SKORPIÓ

 2-8

2.

15:25

PESTSZENTIMREI SK

PÉNZÜGYŐR SE

 4-3

3.

15:50

PÉNZÜGYŐR SE

RÓNA SC

 6-3

4.

16:15

PESTSZENTIMREI SK

1.FC SKORPIÓ

 2-5

5.

16:40

RÓNA SC

PESTSZENTIMREI SK

 6-4

6.

17:05

1.FC SKORPIÓ

PÉNZÜGYŐR SE

 5-2

 

Az A csoport végeredménye:

1. 1. FC Skorpió 9 pont 18-6
2. Pénzügyőr SE 3 pont 11-12
3. Pestszentimrei SK 3 pont 10-14
4. Róna SC 3 pont 11-18

 

 B CSOPORT

 

  • NAGYTÉTÉNYI SE
  • BP. ERŐMŰ SE
  • GAMMA LSE
  • SZENT PÁL HSE

 

Csoportmérkőzések: 2018.01.28 (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

18:00

NAGYTÉTÉNYI SE

GAMMA LSE

 3-0 VB.

2.

18:25

BP. ERŐMŰ SE

SZENT PÁL HSE

 3-1

3.

18:50

GAMMA LSE

BP. ERŐMŰ SE

 0-3 VB.

4.

19:15

SZENT PÁL HSE

NAGYTÉTÉNYI SE

 2-3

5.

19:40

GAMMA LSE

SZENT PÁL HSE

 3-0 VB.

6.

20:05

NAGYTÉTÉNYI SE

BP. ERŐMŰ SE

 5-1

 

A B csoport végeredménye:

1. Nagytétényi SE 9 pont
2. Bp. Erőmű 6 pont 7-6
3. Szent Pál Akadémia-HSE 3 pont
4. Gamma LSE 0 pont

 

 C CSOPORT

 

  • VECSÉSI FC
  • B.O.SZ
  • TBZS CSEPEL
  • DINI SE

 

 

Csoportmérkőzések:     2018. február 04. (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

09:00

VECSÉSI FC

TBZS CSEPEL

 3-4

2.

09:25

B.O.SZ.

DINI SE

 1-2

3.

09:50

TBZS CSEPEL

B.O.SZ.

 0-4

4.

10:15

DINI SE

VECSÉSI FC

 1-3

5.

10:40

TBZS CSEPEL

DINI SE

 6-1

6.

11:05

VECSÉSI FC

B.O.SZ.

 4-6

 

A C csoport végeredménye:

1. BOSZ FC 6 pont 11-6
2. TBZS Csepel 6 pont 10-8
3. Vecsési FC 3 pont 10-11
4. Dini SE 0 pont 4-10

 

 

Továbbjutás a döntőbe:

 

A, B, C csoport 1. helyezett                                                  3 csapat

A, B, C csoport jobbik 2. helyezett                                       1 csapat

 

Veterán korosztály

CSOPORTBEOSZTÁS ÉS IDŐPONTOK

 

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

 

A CSOPORT:

 

  • MTK
  • FC SKORPIÓ
  • RÓNA SC
  • PESTSZENTIMREI SK

 

Csoportmérkőzések: 2018.01.28 (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

09:00

MTK

RÓNA SC

 6-1

2.

09:25

1.FC SKORPIÓ

PESTSZENTIMREI SK

 4-0

3.

09:50

RÓNA SC

1.FC SKORPIÓ

 0-5

4.

10:15

PESTSZENTIMREI SK

MTK

 0-3

5.

10:40

RÓNA SC

PESTSZENTIMREI SK

 2-4

6.

11:05

MTK

1.FC SKORPIÓ

 3-2

 

1. MTK 9 pont
2. 1.FC Skorpió 6 pont
3. Pestszentimrei SK 3 pont
4. Róna SC 0 pont 

 

B CSOPORT:

 

  • REAC
  • FTC
  • FC DABAS
  • GAMMA LSE

 

Csoportmérkőzések: 2018.01.28 (vasárnap)

 

Időpont

Mérkőző felek

Eredmény

1.

12:00

REAC

FC DABAS

 2-0

2.

12:25

FTC

GAMMA LSE

 5-1

3.

12:50

FC DABAS

FTC

 2-2

4.

13:15

REAC

GAMMA LSE

 9-1

5.

13:40

GAMMA LSE

FC DABAS

 1-6

6.

14:05

FTC

REAC

 3-3

 

1. REAC 7 pont
2. FTC 5 pont
3. FC DABAS 4 pont
4. GAMMA LSE 0 pont

 

FELHÍVJUK A CSAPATOK FIGYELMÉT, HOGY FÉL ÓRÁVAL AZ ELSŐ MÉRKŐZÉS KEZDÉSI IDŐPONTJA ELŐTT NYIT KI A SPORTCSARNOK!

Továbbjutás a döntőbe:

 

A, B csoport 1. és 2. helyezett                                              4 csapat

 

 

DÖNTŐ

 

 

Mérkőzések helyszíne: Budafoki MTE Sportcsarnoka (1222 Budapest, Promontor utca 89/A)

 

Mérkőzések:        2018. február 11. (vasárnap)

 

 

VETERÁN KOROSZTÁLY

 

Időpont

Mérkőző felek

 

1.

10:00

MTK               -

FTC

  

2.

10:35

REAC             -

1.FCSkorpió

   

3.

11:15

3. HELYÉRT

 

4.

11:50

1. HELYÉRT

 

5.

12:40

EREDMÉNYHIRDETÉS

 

 

OLD BOYS KOROSZTÁLY

 

Időpont

Mérkőző felek

 

1.

13:30

1. FC Skorpió      -

BOSZ FC

 

2.

14:05

Nagytétényi SE   -

TBZS Csepel

 

3.

14:45

3. HELYÉRT

 

4.

15:20

1. HELYÉRT

 

5.

16:10

EREDMÉNYHIRDETÉS

 

 

Az elődöntőben a legjobb másodikként továbbjutó csapat a saját csoportjából első helyen továbbjutó csapattal nem találkozhat.

Amennyiben a B csoportból kerül ki a legjobb 2. csapat, az esetben az elődöntő párosításai: A1 – B2 , B1 – C1

 

ÖREGFIÚK KOROSZTÁLY

 

Időpont

Mérkőző felek

 

1.

17:00

Trend Csepel     -

Halásztelek

 

2.

17:35

Budafoki LC       -

KISE

 

3.

18:15

3. HELYÉRT

 

4.

18:50

1. HELYÉRT

 

5.

19:40

EREDMÉNYHIRDETÉS

 

 

Az elődöntőben a legjobb másodikként továbbjutó csapat a saját csoportjából első helyen továbbjutó csapattal nem találkozhat.

Amennyiben a B csoportból kerül ki a legjobb 2. csapat, az esetben az elődöntő párosításai: A1 – B2 , B1 – C1

 

Címkék:

További hírek

Bajnokság
Felnőtt és utánpótlás évadnyitó értekezletet tartott az MLSZ Budapesti Igazgatóság

2018-02-23 09:29:58

Felnőtt és utánpótlás évadnyitó értekezletet tartott az MLSZ Budapesti Igazgatóság

Felnőtt és utánpótláscsapatok számára tartott tavaszi évadnyitó értekezletet az MLSZ Budapest Igazgatóság.

Bajnokság
Budapest Kupa: Sorsolás

2018-02-22 19:37:24

Budapest Kupa: Sorsolás

Az MLSZ Budapesti Igazgatóság tavaszi évadnyitó értekezletén kisorsolták a Budapest Kupa 4. és 5. fordulójának sorsolását.

Bajnokság
Budapesti U11, U13 és U15 Futsal Középdöntők és Döntő

2018-02-20 11:29:09

Budapesti U11, U13 és U15 Futsal Középdöntők és Döntő

Mindhárom korosztályban kialakult a budapesti középdöntő mezőnye az Országos Utánpótlás Futsal Bajnokságban.

Szponzorok