Nem volt meglepetés a BLSZ Női Teremtorna első napján! Vasárnapi program!

2018. január. 20., 15:01   |

Kialakult a BLSZ Női Terembajnokság döntőjének programja.

Az első napon a nagy esélyes Metis NFC  a 7 gólig jutó Kalász Kitti vezérletével százszázalékos maradt, csak az A csoportban 2. helyen végző Kelen SC tudta megszorítani, de a budaiak is 2-1-es vereséget szenvedtek ellenük. A Kelenben Bernhardt Bernadett is 7 gólt szerzett a csoportmérkőzések során!

Ebben a kvartettben a harmadik a Kerepes, míg a negyedik a BVSC-Zugló csapata lett.

A B csoport izgalmasabb csatákat hozott, melyek után végül 7 ponttal Kormányőr futott be az első helyre. A második helyen a Metis NFC második csapata végzett 6 ponttal, míg a csoportelsővel is döntetlenező Vasas Kubala lett a harmadik, az Újpest a negyedik!

Érdemes kilátogatni vasárnap, hiszen 12 meccset láthatnak majd a kilátogatók, köztük a mindent eldöntő mérkőzést!

DÖNTŐ

Helyszín:        Budapest XXII. Ker., Budafok, Promontor u. (Budafoki Sportcsarnok)

Időpont:         2018. január 21. (vasárnap)

Játékidő:       1x20 perc

Résztvevők a csoportmérkőzések alapján:

1. csoport 1 – 4. helyezettje
  2. csoport 1 – 4. helyezettje

Mérkőzések:

1. mérkőzés 9:00     Metis - Újpest FC
  2. mérkőzés 9:25     Kerepesi VSE – Metis II.
  3. mérkőzés 9:50     Kelen SC – Vasas Kubala
  4. mérkőzés 10:15   BVSC – Kormányőr SE
  5. mérkőzés 10:40  1. mérkőzés vesztese – 2. mérkőzés vesztese
  6. mérkőzés 11:05  1. mérkőzés győztese –2. mérkőzés győztese (elődöntő)
  7. mérkőzés 11:30  3. mérkőzés vesztese – 4. mérkőzés vesztese
  8. mérkőzés 11:55  3 mérk győztese – 4 mérkőzés győztese (elődöntő)
  9. mérkőzés 12:20  5. mérkőzés vesztes – 7 mérkőzés vesztese (7. 8. helyért)
  10. mérkőzés 12:45  5. mérkőzés győztese – 7. mérkőzés győztese (5., 6. helyért)
  11. mérkőzés 13:10  6. mérkőzés vesztese – 8. mérkőzés vesztese (3. 4. helyért)
  12. mérkőzés 13:35  6. mérkőzés győztese, 8. mérkőzés győztese (1, 2. helyért) (Döntő)

Eredményhirdetés: kb:14:00