Pénzügyőr KO az RTK-VASLÓ ellen

2014. november. 28., 12:32   |

A BLSZ I. osztály őszi záró fordulójában „kiütéses” győzelmet aratott a Pénzügyőr együttese az RTK-VASLÓ ellen (12-0). A Pénzügyőrnek van még egy elmaradt mérkőzése (november 29-én játszik a Hegyvidék ellen), de az eredménytől függetlenül már őszi bajnok. A nagy különbségű győzelemből Sztrunga Zsolt négy, Gyürki Gergő három találattal vette ki részét. Az RTK egyébként a 33. perctől egy kiállítás miatt tíz fővel játszott, de akkor már 4-0 volt az eredmény.

12-0A BLSZ I. osztály őszi záró fordulójában „kiütéses” győzelmet aratott a Pénzügyőr együttese az RTK-VASLÓ ellen (12-0). A Pénzügyőrnek van még egy elmaradt mérkőzése (november 29-én játszik a Hegyvidék ellen), de az eredménytől függetlenül már őszi bajnok. A nagy különbségű győzelemből Sztrunga Zsolt négy, Gyürki Gergő három találattal vette ki részét. Az RTK egyébként a 33. perctől egy kiállítás miatt tíz fővel játszott, de akkor már 4-0 volt az eredmény. Meglepetés a Fővárosi Vízművek sikere a THSE-Sashalom ellen (2-0). A Tintahalak így is a 2. helyről várhatják a tavaszt 35 pontjukkal. Az Ikarus BSE is 35 pontos, de rosszabb a gólkülönbsége, ezért a harmadik helyet foglalja el. Az Ikarus a 15. fordulóban az Unione együttesét fogadta, és a mérkőzés döntetlenre végződött (1-1). A hazaiak szereztek vezetést, de a 85. percben a tíz perccel korábban csereként pályára lépő egykori élvonalbeli játékos, Hámori Ferenc kiegyenlített. Hámori Ferencnek ebben az idényben ez volt az első találata. Gólnélküli döntetlennel zárult a Voyage – Budafok találkozó, és az egy pontnak a vendégek örülhetnek jobban, hiszen a 43. perctől Fekete Máté kiállítása miatt létszámhátrányba kerültek. A Szent Pál Akadémia – Hegyvidék SE mérkőzésen a vendégek cseréje, Stefkovics Ádám a 86. percben szerezte a győztes gólt (0-1). A Ferencvárosi FC – Testvériség összecsapás 75 percig 0-0-ra állt, majd a vendégek a hajrában felülkerekedtek (0-3). Biztosan nyert a RAFC a Kelen ellen (4-1), míg a KISE – 43. sz. Építők mérkőzésen már az első félidőben kialakult a végeredmény (1-0). A KISE jól hajrázott, a legutóbbi hat meccséből négyet megnyert, és kettő döntetlenre végződött.